
V úterý 22. 11. 2016 jsme si udělali príma odpoledne společně s rodiči.
Protože se blíží první adventní neděle, uspořádali jsme Adventní dílny, kde si každý příchozí mohl vyrobit něco pro potěšení, načerpat inspiraci a společně prožít pohodové chvíle. I když se nás sešlo méně, než jsme očekávali, tvoření splnilo svůj účel. Za poslechu koled jsme si vyměnili zkušenosti a na fotografiích i samotných adventních věncích je vidět, s jakou chutí kdo pracoval.
Děkuji za společně prožité pohodové odpoledne a přeji všem (i těm, kdož s námi nebyli) pohodový Advent.
Romana Wolfová - ředitelka školy
A tady se můžete podávat na celou fotogalerii: http://zscitoliby.rajce.idnes.cz/Adventni_dilna_-_22.11.2016/
Datum vložení:
24. 11. 2016 7:35
Datum poslední aktualizace:
24. 11. 2016 7:37